Clubs

In het seizoen 2020-2021 zijn er een 16-tal clubs aangesloten bij de Vlaamse Short Mat Bowls Federatie.

Hieronder de clubs en hun contactpersoon met contactgegevens.

Club

Secretaris

Adres

e-mail

Blijf Jong Kortessem

Reweghs Erik

Kerselarestraat 8, 3720 Kortessem

rewegerimar@hotmail.com

C.B.C. Lembeke

Van Lantschoot Willy

Vaartstraat 76, 9971 Lembeke

will.vlant@gmail.com

Short Mat Bowls Club Den Boer

Kemel Gaston

Peperhoek 7, 9930 Zomergem

gaston.kemel@telenet.be

Curve Bowls Club Palaestra

Verheecke Hedwige

Kortrijkstraat 33 bus 5, 9800 Deinze

bauters.noel@skynet.be

Curve Bowls Mol

Beckers Louis

Hoogstraat 13 bus 2, 2400 Mol

belo1912@skynet.be

Curve-Bowls Evergem

Verzee Marc

Doornzele Dries 32, 9940 Evergem

marc.verzee@telenet.be

De Alk Alken

Rinaldi Antonio

Oude Truiderbaan 67, 3500 Haselt

rinaldiantonious@yahoo.com

Curve Bowls Club Diepenbeek

Wasily Pedjko

Dwarsstraat 28, 3590 Diepenbeek

pedjko@hotmail.com

De Herk Hasselt

Loyens Robby

Kattendans 13, 3500 Hasselt

robby.loyens@gmail.com

De Meander Geistingen

Theunissen Martin

Venlosesteenweg 199, 3640 Kinrooi

leontheunissen@hotmail.com

SMBC Bierpunt Herk-de-Stad

Vangeel Daisy

Hazenbroekstraat 44, 3545 Loksbergen

ronny.v@hotmail.com

SMBC Olen

Helsen Louis

Merelstraat 36, 2250 Olen

helsenlodewyk@telenet.be

Merelcurver Merelbeke

Gavart Willy

Gaversesteenweg 484, 9820 Merelbeke

willy.gavart@telenet.be

S.M.C.B. Hamme

Verhelst Herman

Schaubeke 28, 9220 Hamme

bhv@skynet.be

Short Mat Bowls Club Herentals

Steele Katie

Einde 198, 3920 Lommel

katiesteele@telenet.be

Sibelia Bilzen

Stevens Johan

Annastraat 13, 3740 Mopertingen

jstevens13@me.com

.

.

.

.

De tabel met de clubgegevens is te groot om weer te geven op uw mobieltje.

U kan deze best bekijken op uw tablet of computer.