Deelnemende landen WK 2020

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

gallery/belgie

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

gallery/canada

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

De volgende landen hebben hun deelname reeds bevestigd:

gallery/zweden

Reserven: 

Reserven: 

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

gallery/welsh_flag

Reserven: 

Voer 

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. Shashi Patel

2. Brian Nelson

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

gallery/india

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. Shashi Patel

2. Brian Nelson

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. Frans Roberts

1. Esther de Groot

Pairs

1. Maus van Tol

2. Guurtje Copier

1. Erik Kamphuis

2. Dick v.d. Burgt

Triples

1. Greta Roberts

2. Frans Smulders

3. Robbie Roberts

1. Henk Veenstra

2. Jan Reinders

3. Saskia Schaft

Fours

1. Erik Boelens

2. Fea Boelens

3. Harry Hulzebosch

4. Henry Frost

1. Ria v.d. Putte

2. Marijke Kas

3. Miep v.d. Valk

4. Mariska Nagtzaam

Reserven: 

gallery/netherlands

Reserven: 

België

India

Nederland

Zweden

Wales

Voer 

Groep B

Singles

1. Esther de Groot

Pairs

1. Erik Kamphuis

2. Dick v.d. Burgt

Triples

1. Henk Veenstra

2. Jan Reinders

3. Saskia Schaft

Fours

1. Ria v.d. Putte

2. Marijke Kas

3. Miep v.d. Valk

4. Mariska Nagtzaam

Voer

Groep A

Singles

1. Frans Roberts

Pairs

1. Maus van Tol

2. Guurtje Copier

Triples

1. Greta Roberts

2. Frans Smulders

3. Robbie Roberts

Fours

1. Erik Boelens

2. Fea Boelens

3. Harry Hulzebosch

4. Henry Frost

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

gallery/england

Reserven: 

Engeland

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. Bill Arthur

Pairs

1. Fred Wallbank

2. Sandy McKenzie

Triples

1. Dave Anderson

2. Dave Houtby

3. Laura Seed

Fours

1. Rusty Ruggles

2. Peter Andersen

3. Wayne Harding

4. Margaret Harding

Voer

Groep A

Singles

1. Patrick Cote

Pairs

1. Mike Place

2. John MacKenzie

Triples

1. David Jefferies

2. Sandra Jefferies

3. Louisa Arthur

Fours

1. Blaine Phillips

2. Judy Steinke

3. Debbie Ferrill

4. Theresa Kennedy

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. Patrick Cote

1. Bill Arthur

Pairs

1. Mike Place

2. John MacKenzie

1. Fred Wallbank

2. Sandy McKenzie

Triples

1. David Jefferies

2. Sandra Jefferies

3. Louisa Arthur

1. Dave Anderson

2. Dave Houtby

3. Laura Seed

Fours

1. Blaine Phillips

2. Judy Steinke

3. Debbie Ferrill

4. Theresa Kennedy

1. Rusty Ruggles

2. Peter Andersen

3. Wayne Harding

4. Margaret Harding

Reserven: 

Canada

Reserven: 

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Noorwegen

gallery/noorwegen

Reserven: 

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Schotland

gallery/scotland

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. Mike Dwilling

1. Erika Wachholz

Pairs

1. Ulf Schädel

2. Mirko Limmer

1. Michael Bühne

2. Mario Kasimir

Triples

1. Annelie Wachholz

2. Jana Zapp

3. Annett Limmer

1. Olaf Günther

2. Ronny Olischer

3. Andreas Hahn

Fours

1. Lutz Pfefferkorn

2. Mario Kahnt

3. Maximilian Müller

4. Volker Kirmse

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

Duitsland

gallery/duitsland

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. Jayne Smith

2. Steven Durcan

3. Bernie Durcan

1. 

2. 

3. 

Fours

1. Shiela Durcan

2. Zawar Hussain

3. Clare Hussain

4. Christine Holland

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

Eiland Man

gallery/im-lgflag

Voer

Groep A

Singles

1. Mike Dwilling

Pairs

1. Ulf Schädel

2. Mirko Limmer

Triples

1. Annelie Wachholz

2. Jana Zapp

3. Annett Limmer

Fours

1. Lutz Pfefferkorn

2. Mario Kahnt

3. Maximilian Müller

4. Volker Kirmse

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. Jayne Smith

2. Steven Durcan

3. Bernie Durcan

Fours

1. Shiela Durcan

2. Zawar Hussain

3. Clare Hussain

4. Christine Holland

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

Ierland

gallery/ierland

Italië

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

gallery/italie

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

Filipijnen

gallery/filippijnen

Voer 

Groep B

Singles

1. Erika Wachholz

Pairs

1. Michael Bühne

2. Mario Kasimir

Triples

1. Olaf Günther

2. Ronny Olischer

3. Andreas Hahn

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer hier je tekst in

Groep A

Groep B

Singles

1. 

1. 

Pairs

1. 

2.

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4. 

1. 

2. 

3. 

4. 

Reserven: 

VAE

gallery/vlag uae

Voer

Groep B

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.

Voer 

Groep A

Singles

1. 

Pairs

1. 

2. 

Triples

1. 

2. 

3. 

Fours

1. 

2. 

3. 

4.